Zbrojownia Podzielonego Świata

Powiedzmy, że to pierwszy twór z Piaskownicy
Awatar użytkownika
wardasz
Senatorium Imperialis
Posty: 157
Rejestracja: 16 lip 2017, 23:54

Zbrojownia Podzielonego Świata

#1

Post autor: wardasz » 30 sie 2017, 11:52

Temat poświęcony jest opisywaniu specyficznych broni, pancerzy bądź ich składowych istniejących w Podzielonym Świecie. Mogą to być zarówno masowo produkowane typy broni odmienne od tych używanych zazwyczaj, szczególne, konkretne wersje pospolitych rodzajów broni, jak i unikatowe egzemplarze, artefakty, słynne, znane na całym kontynencie przedmioty czy inne niepospolite sztuki.

Każdy może umieści tutaj referat opisujący co tylko mu się rzewnie podoba, zachowując zgodność z realiami Podzielonego Świata. Każdy może także komentować czy poprawiać istniejące tu referaty, aczkolwiek owe komentarze i poprawki proszę kierować inną drogą (PW, Twitch, ewentualny temat do komentarzy na ten temat, który pojawi się jeśli będzie taka potrzeba), a nie pisać je w tym temacie-tu mają znajdować się tylko i wyłącznie same referaty.

Jednocześnie pragnę nadmienić, że Podzielony Świat i jego pracownia jest w pełni kompatybilny ze Zbrojownią fantastyczno-historyczną, więc wszystkie obecne tam prace są jednocześnie częścią owej pracowni.

Lista wykonanych prac:
-
-

ODPOWIEDZ